Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Rezystor 50W/6ohm

19,00 zł
Brutto
RE003
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Rezystor mocy 50W/12V

Filtr przeznaczony do samochodów z magistralą CANBUS, gdzie stosowanie żarówek ledowych powoduje wyświetlenie błędu spalonej żarówki.
Rezystor dostosowany jest do żarówek o trzonkach H1, H3, H4, H7, H8, H9, H11, H13, HB1, HB3, HB4.

Zalety stosowania rezystorów Canbus:
-100% pewności usunięcia błędu spalonej żarówki
-wydłużona żywotność żarówki
-bezinwazyjny montaż za pomocą dołączonych szybkozłączek
-możliwość stosowania w każdym typie samochodu

Dane techniczne :
-Typ: Rezystor
-Max ilość ciepła: 50W
-Rezystancja: 6 Ohm
-Obudowa: aluminium
-Wymiary: długość: 49mm, szerokość: 15mm

M-Tech POLAND to firma, która na rynku działa od 2004 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowej, którą importowało bezpośrednio z Chin.

W przeciągu ponad 15 lat działalności firma założyła marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq i Growspec. Dodatkowo M-tech zajmuje się dystrybucją produktów takich firm jak Osram i Philips.

W ofercie marki M-Tech klienci znajdą takie produkty jak: halogeny, czujniki parkowania, lampy dzienne, lampy inspekcyjne, lampy warsztatowe, retrofity, palniki, zestawy ksenonowe i wiele innych.

M-Tech wielokrotnie znalazł się w rankingu Gazele Biznesu, czyli w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.