Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wysyłka i odbiór osobisty

Koszty transportu naliczane są automatycznie w zależności od wagi oraz wymiarów towaru.
Przy zamówieniu kilku towarów wagi są sumowane.
Wagi produktów uwzględniają wagę opakowania.
W sklepie internetowym towar wysyłany jest za pośrednictwem:

  1. Poczty Polskiej (listy polecone),
  2. Kurierem GLS (za pobraniem) lub InPost (przy przedpłacie),
  3. Paczkomatów InPost 24/7.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym:

Sklep motoryzacyjny LAJT

ul. Gniewska 21, BOX 66

(Dom Towarowy Chylonia)

81-047 Gdynia

Wskazówki dojazdu znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Metody płatności dostępne w sklepie

Dostępne opcje płatności:

  1. przelew tradycyjny,

  2. przelew online (PayU),

  3. Raty PayU (opcja dostępna od 300 do 20 000 zł)

  4. PayU Płacę Później (opcja dostępna od 100 do 2000 zł)

  5. płatność za pobraniem/podczas odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym.

Raty PayU i Payu Płacę Później

W naszym sklepie udostępniamy Państwu możliwość zakupu produktów na raty (od 300 do 20 000 zł) lub w usłudze PayU Płacę Później (od 100 do 2000 zł).

Raty PayU

Płatność na raty z PayU jest możliwa, gdy koszt towaru wraz z dostawą mieści się w przedziale 300 - 20 000 zł oraz kupujący nie wybrał płatności przy odbiorze.

Przykład reprezentatywny:

Całkowita kwota pożyczki: 1257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r.

Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Jak dokonać zwrotu w usłudze Raty PayU?

Kupujący, który chce skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży, powinien w terminie 14 dni od jej zawarcia wysłać do sklepu oświadczenie o odstąpieniu i zwrócić towar. Po pozytywnej weryfikacji takiego zgłoszenia sklep dokonuje zwrotu środków do PayU. Następnie PayU przekaże środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy. PayU poinformuje Kupującego w mailu o odnotowanym zwrocie. Kupujący powinien skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą w celu złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty.

PayU Płacę Później

Z tej metody płatności możesz skorzystać, jeżeli wartość Twojego koszyka wynosi od 100 zł do 2 000 zł. O tym, czy ostatecznie będziesz mógł skorzystać z tej metody płatności, zadecyduje ocena Twojej zdolności kredytowej wykonana przez naszego partnera finansowego (pożyczkodawcę).

Jak opłacić zamówienie w usłudze PayU Płacę Później?

Za zakupy w Twoim imieniu płaci nasz partner finansowy, na podstawie zawartej przez Ciebie z pożyczkodawcą umowy pożyczki konsumenckiej. Od daty zakupu masz 30 dni, aby podjąć jedną z poniższych decyzji: bezkosztowo spłacić całą kwotę pożyczki do 30 dni lub rozłożyć pożyczkę na 6 oprocentowanych rat.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące PayU Płacę Później.

Płatności w sklepie motoryzacyjnym lajt24.pl