Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Okablowanie D2S/D2R

19,00 zł
Brutto
KABEL D2S
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Okablowanie D2S/D2R to niezbędny element podłączenia przetwronicy HID z oryginalnym palnikiem. Okrągła końcówka pozwoli na właściwe umieszczenie palnika tak, aby prawidłowo spełniał swoją funkcję. Gniazdo jest dostosowane do P32d-2 (żarówki D2S, D2R). Dzięki uniwersalnym wtyczkom okablowanie jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami przetwornic.

PARAMETRY TECHNICZNE

Kompatybilność: D2S/D2R

M-Tech POLAND to firma, która na rynku działa od 2004 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowej, którą importowało bezpośrednio z Chin.

W przeciągu ponad 15 lat działalności firma założyła marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq i Growspec. Dodatkowo M-tech zajmuje się dystrybucją produktów takich firm jak Osram i Philips.

W ofercie marki M-Tech klienci znajdą takie produkty jak: halogeny, czujniki parkowania, lampy dzienne, lampy inspekcyjne, lampy warsztatowe, retrofity, palniki, zestawy ksenonowe i wiele innych.

M-Tech wielokrotnie znalazł się w rankingu Gazele Biznesu, czyli w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.