Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Rezystor Ba15s LED Warning Canceller 25W/25ohm

40,00 zł
Brutto
RE008
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Rezystor Ba15s LED Warning Canceller

Filtr przeznaczony do samochodów z magistralą CANBUS, gdzie stosowanie żarówek ledowych powoduje wyświetlenie błędu spalonej żarówki.

Zalety stosowania rezystorów Canbus:
-100% pewności usunięcia błędu spalonej żarówki
-wydłużona żywotność żarówki
-możliwość stosowania w każdym typie samochodu

Dane techniczne :
Gniazdo: Ba15s
Dane techniczne: 12V 25W/25ohm


M-Tech POLAND to firma, która na rynku działa od 2004 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowej, którą importowało bezpośrednio z Chin.

W przeciągu ponad 15 lat działalności firma założyła marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq i Growspec. Dodatkowo M-tech zajmuje się dystrybucją produktów takich firm jak Osram i Philips.

W ofercie marki M-Tech klienci znajdą takie produkty jak: halogeny, czujniki parkowania, lampy dzienne, lampy inspekcyjne, lampy warsztatowe, retrofity, palniki, zestawy ksenonowe i wiele innych.

M-Tech wielokrotnie znalazł się w rankingu Gazele Biznesu, czyli w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.