Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Gniazdo bezpiecznika - ceramiczne

5,00 zł
Brutto
GN015
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Gniazdo na standardowe bezpieczniki samochodowe umożliwiające montaż w instalacji elektrycznej lub wymianę zużytej już kostki.
Produkt posiada oprawę ceramiczną, dzięki której gniazdo jest odporne na przepięcia i wysokie temperatury.

> PARAMETRY TECHNICZNE
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Gniazdo: bezpiecznik
Wymiary: 41x18x23mm
Długość kabli: 100mm
Napięcie: 12V/24V

M-Tech POLAND to firma, która na rynku działa od 2004 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowej, którą importowało bezpośrednio z Chin.

W przeciągu ponad 15 lat działalności firma założyła marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq i Growspec. Dodatkowo M-tech zajmuje się dystrybucją produktów takich firm jak Osram i Philips.

W ofercie marki M-Tech klienci znajdą takie produkty jak: halogeny, czujniki parkowania, lampy dzienne, lampy inspekcyjne, lampy warsztatowe, retrofity, palniki, zestawy ksenonowe i wiele innych.

M-Tech wielokrotnie znalazł się w rankingu Gazele Biznesu, czyli w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.