Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zawieszenie gwintowane Pro-Street-S ABARTH PUNTO / GRANDE PUNTO 199 10.05 -

4 281,00 zł
Brutto
PSS65-30-010-02-22
20 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Marka
ABARTH
Model
PUNTO / GRANDE PUNTO 199
Rocznik
10.05 -
Nacisk na przednią oś
1000
Nacisk na tylną oś
860
Obniżenie przodu
35-65 mm
Obniżenie tyłu
35-65 mm
Silnik
1.4
Ilość:

Dzięki zawieszeniu gwintowanemu Eibach Pro-Street S Twój samochód będzie reagować podczas jazdy tak, jak tego oczekujesz.
Dzięki regulacji wysokości będziesz w stanie dostosować zawieszenie do swoich indywidualnych potrzeb. Należy też wspomnieć, że każde zawieszenie jest wykonane ze stali nierdzewnej i poliamidu, dlatego nie musisz obawiać się korozji.

UWAGI TECHNICZNE:
Jeśli nie opisane inaczej, wartość obniżenia podawana w naszym katalogu w przypadku pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem obniżającym będzie mniejsza o wartość obniżenia fabrycznego. Jeśli nie opisane inaczej, produkty z niniejszego katalogu nie są przeznaczone do pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem podwyższającym (np. pakiety Offroad, Crossover).
Dobierając produkt należy opierać się na danych w certyfikacie TÜV lub dokumencie ABE.
Proszę przed montażem porównać oznaczenia na otrzymanym produkcie z oznaczeniami zawartymi w TÜV lub dokumencie ABE.
W przypadku stwierdzenia rozbieżności zestawu nie należy montować - prosimy w takim wypadku o kontakt ze sprzedawcą.
Montaż powinien być przeprowadzany w specjalistycznym warsztacie, posiadającym wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiednie narzędzia.
Pozycja montażu (góra-dół) oznaczona jest poprzez nadruk – ułożenie tekstu sugeruje prawidłową pozycję. Po montażu sprężyn / elementów zawieszenia należy sprawdzić geometrię kół.
Jeśli oryginalne amortyzatory są mocno zużyte, zaleca się założenie nowych - standardowych lub sportowych.
W przypadku sprężyn serii Sportline zalecamy zakup sportowych amortyzatorów, np. Bilstein B8.
Wszystkie dopuszczalne przez producenta kombinacje koło / opona są możliwe do zastosowania po założeniu sprężyn. W zależności od wersji silnikowej, skrzyni biegów, wyposażenia i tolerancji producenta auta, wartości obniżenia mogą odbiegać o parę mm od wartości wskazanych w niniejszym katalogu. Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia. Zastosowanie naszych produktów odnosi się do seryjnych pojazdów. W przypadku modyfikacji przeprowadzonych w aucie lub wyposażenia dodatkowego (dotyczy to także produktów oryginalnych, oferowanych opcjonalnie przez producenta auta!) takiego jak wzmocniony układ hamulcowy (np. tarcze ceramiczne), mocowanie kół na jeden, centralny otwór, zawieszenie sportowe, instalacja LPG itp. - możliwe jest, że montaż naszych produktów nie będzie możliwy. Wszystkie podane dane odnoszą się do fabrycznych, nowych pojazdów. Punkty pomiaru: linia prosta łącząca środek piasty z dolnym kantem błotnika. Są to wartości przybliżone - mogą się różnić w zależności od pojazdu.
Jeśli seryjne zawieszenie w Państwa aucie posiada elektroniczną regulację siły tłumienia, zastosowanie zawieszenia B12 lub Pro-Street-S oznacza utratę tej funkcji. Wyświetlający się po montażu błąd na komputerze pokładowym można usunąć w autoryzowanym salonie. Jeśli dostępny do Państwa auta zalecamy zastosowanie zestawu Pro-Tronic w celu usunięcia błędu.

W celu zapewnienia dostatecznego miejsca do swobodnej pracy zawieszenia, przy seryjnej kombinacji felga / opona niezbędne może okazać się zamontowanie pierścieni dystansowych.
W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie dodatkowych części OE pierwszego wyposażenia. Części te nie znajdują się w zestawie. Proszę zweryfikować na podstawie dokumentacji technicznej TUV lub instrukcji montażu.O marce:
Eibach to niemiecki producent sprężyn i systemów zawieszenia z prawie 70-letnią tradycją. Firma Eibach od dziesięcioleci jest wiodącym dostawcą sprężyn w wyczynowych sportach motorowych. W sprężyny marki wyposażane są m.in. samochody startujące w wyścigach Formuły 1 czy Rajdu Dakar.
W szerokiej ofercie Eibach znajdą Państwo sprężyny, zestawy zawieszenia i stabilizatory. Aby sprostać wymaganiom Klientów oraz branży, Eibach stale podnosi jakość produktów, co potwierdzają zdobyte przez firmę liczne certyfikaty.

*Zdjęcie poglądowe (nie przedstawia sprzedawanego produktu). Staramy się jak najbardziej rzetelnie opisać każdy z produktów. W razie pytań prosimy o kontakt.
PSS65-30-010-02-22
20 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Marka
ABARTH
Model
PUNTO / GRANDE PUNTO 199
Rocznik
10.05 -
Nacisk na przednią oś
1000
Nacisk na tylną oś
860
Obniżenie przodu
35-65 mm
Obniżenie tyłu
35-65 mm
Silnik
1.4

Brak opinii.