Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Stabilizatory Anti-Roll-Kit ALFA ROMEO 156932 09.97 - 09.05

1 693,00 zł
Brutto
E1020-320
20 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Marka
ALFA ROMEO
Model
156932
Rocznik
09.97 - 09.05
Składnik 1
AS1020320VA
Składnik 2
AS1020320HA
Regulacja przodu
brak regulacji
Składnik 3
AM1020-320
Średnica przedniego stabilizatora
26 mm
Średnica tylnego stabilizatora
18 mm
Regulacja tyłu
2-stopniowa regulacja
Silnik
1.6 16V T.Spark, 1.8 16V T.Spark, 2.0 16V T.Spark, 2.0 Twinspark, 2.0 JTS, 2.5 V6 24V, 3.2 GTA, 1.9 JTD, 1.9 JTD 16V, 2.4 JTD
Ilość:

Stabilizatory sportowe Eibach Anti-Roll-Kit to dopełnienie w pełni sportowego zawieszenia. Wzmocnione stabilizatory sportowe Eibach Anti-Roll-Kit redukują przechyły karoserii oraz zwiększają stabilność auta, uzyskujemy dzięki temu precyzyjne prowadzenie i dokładniejszą reakcję kierowcy. Producent Eibach to światowa marka słynąca z najwyższej jakości wykonania i użytych materiałów.
Stabilizatory Eibach można montować w samochodach seryjnych bez obniżenia! Pozwala to na wyeliminowanie nadsterowności i podsterowności Twojego samochodu, przy zachowaniu maksimum komfortu.
Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także zawieszenie gwintowane Eibach Pro Street S.

UWAGI TECHNICZNE:
Jeśli nie opisane inaczej, wartość obniżenia podawana w naszym katalogu w przypadku pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem obniżającym będzie mniejsza o wartość obniżenia fabrycznego. Jeśli nie opisane inaczej, produkty z niniejszego katalogu nie są przeznaczone do pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem podwyższającym (np. pakiety Offroad, Crossover).
Dobierając produkt należy opierać się na danych w certyfikacie TÜV lub dokumencie ABE.
Proszę przed montażem porównać oznaczenia na otrzymanym produkcie z oznaczeniami zawartymi w TÜV lub dokumencie ABE (dołączane do paczek lub dostępne do pobrania na www.eibach.com).
W przypadku stwierdzenia rozbieżności zestawu nie należy montować - prosimy w takim wypadku o kontakt ze sprzedawcą.
Montaż powinien być przeprowadzany w specjalistycznym warsztacie, posiadającym wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiednie narzędzia.
Pozycja montażu (góra-dół) oznaczona jest poprzez nadruk – ułożenie tekstu sugeruje prawidłową pozycję. Po montażu sprężyn / elementów zawieszenia należy sprawdzić geometrię kół.
Jeśli oryginalne amortyzatory są mocno zużyte, zaleca się założenie nowych - standardowych lub sportowych.
W przypadku sprężyn serii Sportline zalecamy zakup sportowych amortyzatorów, np. Bilstein B8.
Wszystkie dopuszczalne przez producenta kombinacje koło / opona są możliwe do zastosowania po założeniu sprężyn. W zależności od wersji silnikowej, skrzyni biegów, wyposażenia i tolerancji producenta auta, wartości obniżenia mogą odbiegać o parę mm od wartości wskazanych w niniejszym katalogu. Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia. Zastosowanie naszych produktów odnosi się do seryjnych pojazdów. W przypadku modyfikacji przeprowadzonych w aucie lub wyposażenia dodatkowego (dotyczy to także produktów oryginalnych, oferowanych opcjonalnie przez producenta auta!) takiego jak wzmocniony układ hamulcowy (np. tarcze ceramiczne), mocowanie kół na jeden, centralny otwór, zawieszenie sportowe, instalacja LPG itp. - możliwe jest, że montaż naszych produktów nie będzie możliwy. Wszystkie podane dane odnoszą się do fabrycznych, nowych pojazdów. Punkty pomiaru: linia prosta łącząca środek piasty z dolnym kantem błotnika. Są to wartości przybliżone - mogą się różnić w zależności od pojazdu.
Jeśli seryjne zawieszenie w Państwa aucie posiada elektroniczną regulację siły tłumienia, zastosowanie zawieszenia B12 lub Pro-Street-S oznacza utratę tej funkcji. Wyświetlający się po montażu błąd na komputerze pokładowym można usunąć w autoryzowanym salonie. Jeśli dostępny do Państwa auta zalecamy zastosowanie zestawu Pro-Tronic w celu usunięcia błędu.

Bez systemu samopoziomowania nivo.
Poza modelami z napędem 4x4 4WD.
Tylko w połączeniu ze sprężynami marki Eibach lub seryjnym zawieszeniem.
W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie dodatkowych części OE pierwszego wyposażenia. Części te nie znajdują się w zestawie. Proszę zweryfikować na podstawie dokumentacji technicznej TUV, instrukcja montażu, która dostępna jest do wglądu na stronie Eibach.


O marce:
Eibach to niemiecki producent sprężyn i systemów zawieszenia z prawie 70-letnią tradycją. Firma Eibach od dziesięcioleci jest wiodącym dostawcą sprężyn w wyczynowych sportach motorowych. W sprężyny marki wyposażane są m.in. samochody startujące w wyścigach Formuły 1 czy Rajdu Dakar.
W szerokiej ofercie Eibach znajdą Państwo sprężyny, zestawy zawieszenia i stabilizatory. Aby sprostać wymaganiom Klientów oraz branży, Eibach stale podnosi jakość produktów, co potwierdzają zdobyte przez firmę liczne certyfikaty.

*Zdjęcie poglądowe (nie przedstawia sprzedawanego produktu). Staramy się jak najbardziej rzetelnie opisać każdy z produktów. W razie pytań prosimy o kontakt.
E1020-320
20 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Marka
ALFA ROMEO
Model
156932
Rocznik
09.97 - 09.05
Składnik 1
AS1020320VA
Składnik 2
AS1020320HA
Regulacja przodu
brak regulacji
Składnik 3
AM1020-320
Średnica przedniego stabilizatora
26 mm
Średnica tylnego stabilizatora
18 mm
Regulacja tyłu
2-stopniowa regulacja
Silnik
1.6 16V T.Spark, 1.8 16V T.Spark, 2.0 16V T.Spark, 2.0 Twinspark, 2.0 JTS, 2.5 V6 24V, 3.2 GTA, 1.9 JTD, 1.9 JTD 16V, 2.4 JTD

Brak opinii.