Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zawieszenie B12 Pro-Kit BMW 5 E39 08.98 - 06.03

3 685,00 zł
Brutto
E90-20-005-02-22
20 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Marka
BMW
Model
5 E39
Rocznik
08.98 - 06.03
Nacisk na przednią oś
1100
Nacisk na tylną oś
1290
Obniżenie lub podwyższenie (+) przodu
30 mm
Obniżenie lub podwyższenie (+) tyłu
20-25 mm
Składnik 1
F2069001
Składnik 2
F2053002
Amortyzator przedni lewy
35-114079
Amortyzator tylny lewy
24-028295
Silnik
525d, 530d
Ilość:

Zestaw zawieszenia Eibach B12 Pro-Kit to połączenie Sprężyn Eibach Pro-Kit i amortyzatorów gazowych Bilstein.
Zestaw zawieszenia Eibach B12 Pro-Kit to produkty dla rozsądnych klientów, którzy swoje samochody użytkują na co dzień. Obniżenia w Pro-Kit często wynoszą ok. 20-40 mm. Sprężyny i amortyzatory sportowe usztywniają zawieszenie powodując lepsze prowadzenie pojazdu. Dzięki temu poprawiamy kontrolę nad pojazdem i zwiększamy swoje bezpieczeństwo.

UWAGI TECHNICZNE:
Jeśli nie opisane inaczej, wartość obniżenia podawana w naszym katalogu w przypadku pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem obniżającym będzie mniejsza o wartość obniżenia fabrycznego. Jeśli nie opisane inaczej, produkty z niniejszego katalogu nie są przeznaczone do pojazdów z fabrycznym (seryjnym) zawieszeniem podwyższającym (np. pakiety Offroad, Crossover).
Dobierając produkt należy opierać się na danych w certyfikacie TÜV lub dokumencie ABE.
Proszę przed montażem porównać oznaczenia na otrzymanym produkcie z oznaczeniami zawartymi w TÜV lub dokumencie ABE (dołączane do paczek lub dostępne do pobrania na www.eibach.com).
W przypadku stwierdzenia rozbieżności zestawu nie należy montować - prosimy w takim wypadku o kontakt ze sprzedawcą.
Montaż powinien być przeprowadzany w specjalistycznym warsztacie, posiadającym wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiednie narzędzia.
Pozycja montażu (góra-dół) oznaczona jest poprzez nadruk – ułożenie tekstu sugeruje prawidłową pozycję. Po montażu sprężyn / elementów zawieszenia należy sprawdzić geometrię kół.
Jeśli oryginalne amortyzatory są mocno zużyte, zaleca się założenie nowych - standardowych lub sportowych.
W przypadku sprężyn serii Sportline zalecamy zakup sportowych amortyzatorów, np. Bilstein B8.
Wszystkie dopuszczalne przez producenta kombinacje koło / opona są możliwe do zastosowania po założeniu sprężyn. W zależności od wersji silnikowej, skrzyni biegów, wyposażenia i tolerancji producenta auta, wartości obniżenia mogą odbiegać o parę mm od wartości wskazanych w niniejszym katalogu. Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia. Zastosowanie naszych produktów odnosi się do seryjnych pojazdów. W przypadku modyfikacji przeprowadzonych w aucie lub wyposażenia dodatkowego (dotyczy to także produktów oryginalnych, oferowanych opcjonalnie przez producenta auta!) takiego jak wzmocniony układ hamulcowy (np. tarcze ceramiczne), mocowanie kół na jeden, centralny otwór, zawieszenie sportowe, instalacja LPG itp. - możliwe jest, że montaż naszych produktów nie będzie możliwy. Wszystkie podane dane odnoszą się do fabrycznych, nowych pojazdów. Punkty pomiaru: linia prosta łącząca środek piasty z dolnym kantem błotnika. Są to wartości przybliżone - mogą się różnić w zależności od pojazdu.
Jeśli seryjne zawieszenie w Państwa aucie posiada elektroniczną regulację siły tłumienia, zastosowanie zawieszenia B12 lub Pro-Street-S oznacza utratę tej funkcji. Wyświetlający się po montażu błąd na komputerze pokładowym można usunąć w autoryzowanym salonie. Jeśli dostępny do Państwa auta zalecamy zastosowanie zestawu Pro-Tronic w celu usunięcia błędu.

W przypadku seryjnego fabrycznego obniżenia montaż nie jest możliwy!
Bez systemu samopoziomowania nivo.
Poza modelami z napędem 4x4 4WD.
Bez modeli z elektronicznym systemem regulacji siły tłumienia amortyzatorów.
Na skutek zastosowania gazowych amortyzatorów serii B6 / B8 wartość obniżenia może się nieznacznie różnić.
W przypadku zainteresowania częściami zamiennymi prosimy o kontakt. Prosimy uprzednio przygotować dane auta, numer części i dokument zakupu.


O marce:
Eibach to niemiecki producent sprężyn i systemów zawieszenia z prawie 70-letnią tradycją. Firma Eibach od dziesięcioleci jest wiodącym dostawcą sprężyn w wyczynowych sportach motorowych. W sprężyny marki wyposażane są m.in. samochody startujące w wyścigach Formuły 1 czy Rajdu Dakar.
W szerokiej ofercie Eibach znajdą Państwo sprężyny, zestawy zawieszenia i stabilizatory. Aby sprostać wymaganiom Klientów oraz branży, Eibach stale podnosi jakość produktów, co potwierdzają zdobyte przez firmę liczne certyfikaty.

*Zdjęcie poglądowe (nie przedstawia sprzedawanego produktu). Staramy się jak najbardziej rzetelnie opisać każdy z produktów. W razie pytań prosimy o kontakt.
E90-20-005-02-22
20 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Marka
BMW
Model
5 E39
Rocznik
08.98 - 06.03
Nacisk na przednią oś
1100
Nacisk na tylną oś
1290
Obniżenie lub podwyższenie (+) przodu
30 mm
Obniżenie lub podwyższenie (+) tyłu
20-25 mm
Składnik 1
F2069001
Składnik 2
F2053002
Amortyzator przedni lewy
35-114079
Amortyzator tylny lewy
24-028295
Silnik
525d, 530d

Brak opinii.