Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wiązka z przekaźnikiem H/L 9007

30,00 zł
Brutto
WBIXHB5
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Wiązka okablowania do instalacji żarników bixenonowych pod żarnik typu HB5 (9007).
W wiązce wbudowane zostało okablowanie do podłączenia przetwornic i żarników oraz kostka sterująca światłem długie-krótkie. Jest ona niezbędna do właściwego użytkowania zestawu bixenonowego.W przypadku awari kostki sterującej nie trzeba deinstalować całości okablowania-wystarczy wpiąć nowy moduł sterujący.

M-Tech POLAND to firma, która na rynku działa od 2004 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowej, którą importowało bezpośrednio z Chin.

W przeciągu ponad 15 lat działalności firma założyła marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq i Growspec. Dodatkowo M-tech zajmuje się dystrybucją produktów takich firm jak Osram i Philips.

W ofercie marki M-Tech klienci znajdą takie produkty jak: halogeny, czujniki parkowania, lampy dzienne, lampy inspekcyjne, lampy warsztatowe, retrofity, palniki, zestawy ksenonowe i wiele innych.

M-Tech wielokrotnie znalazł się w rankingu Gazele Biznesu, czyli w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.