Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Samochodowy rejestrator jazdy Cam60

175,00 zł
Brutto
CAM60
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Samochodowy rejestrator jazdy Cam60 to inteligentne urządzenie umożliwiające nagrywanie obrazu podczas jazdy z dwóch kamer jednocześnie. Forma nakładki na lusterko wsteczne jest wygodna i nie wymaga instalowania dodatkowych urządzeń na przedniej szybie, ani montowania dodatkowych uchwytów ograniczających widoczność. Przednia kamera jest wbudowana a tylna jest połączona przewodem. Urządzenie włącza i wyłącza się automatycznie. Może być zasilane z gniazdka zapalniczki 12 i 24V, posiada wbudowany akumulator. Obraz jest rejestrowany na karcie Micro SD (brak w zestawie). Posiada funkcję kamery cofania – po wrzuceniu biegu obraz przełącza się na tylną kamerę i dodatkowo wyświetla na ekranie linie pomocnicze.

Dane szczegółowe:
Zapis obrazu z dwóch kamer jednocześnie
Przekątna ekranu: 4,3”
Rozdzielczość: max 720p
Szerokokątny obiektyw max 170°
Tryb nocny
Tryb kamery cofania z liniami pomocniczymi
Tylna kamera posiada wbudowane podświetlenie podczerwone
Obsługa kart Micro SD max 32GB
Detektor Ruchu
G-sensor – czujnik drgań
Tryb nagrywania 1min, 2 min lub 3 min.
Po zapełnieniu karty nadpisuje najstarsze pliki
Format plików video – MOV
Format zdjęć – JPEG
Wbudowany mikrofon
Wbudowany akumulator 450 mAh
Ładowarka do zapalniczki w zestawie
Możliwość podłączenia do PC przez mini USB
Wymiary produktu: 310 x 85 x 38 mm
Wymiary opakowania: 340 x 120 x 65
Języki menu: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Portugalski, Hiszpański, Holenderski, Turecki, Czeski i inne


M-Tech POLAND to firma, która na rynku działa od 2004 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowej, którą importowało bezpośrednio z Chin.

W przeciągu ponad 15 lat działalności firma założyła marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq i Growspec. Dodatkowo M-tech zajmuje się dystrybucją produktów takich firm jak Osram i Philips.

W ofercie marki M-Tech klienci znajdą takie produkty jak: halogeny, czujniki parkowania, lampy dzienne, lampy inspekcyjne, lampy warsztatowe, retrofity, palniki, zestawy ksenonowe i wiele innych.

M-Tech wielokrotnie znalazł się w rankingu Gazele Biznesu, czyli w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.