Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA GLACO DX

74,99 zł
Brutto
SOFT99-04957
5000 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Przeznaczenie
Szyby i lusterka
Producent
SOFT99
Pojemność
110ml
Rodzaj kosmetyku
NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

TERMINY REALIZACJI DLA POSZCZEGÓLNYCH PRODUCENTÓW

Ilość:

Opis:


Glaco DX to najnowsza generacja płynnej wycieraczki z linii Glaco, która zapewnia niespotykaną dotąd, ekstremalną hydrofobowość, łatwość aplikacji i ergonomię pracy. Wszystko to, by zapewnić Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa jazdy w deszczu i komfortu codziennego użytkowania auta, w jeszcze prostszy sposób. Glaco DX wykorzystuje nowo opracowaną technologię SARF (Strong Adhesion + Rapid Finish), dzięki której czas wiązania produktu z szybą został skrócony do zaledwie 5 minut, polerowanie pozostałości stało się bajecznie proste, a siła wiązania gwarantuje trwałość aż do 4 miesięcy. Dodatkowo, powłoka tworzy ultragładką warstwę, który odpycha wodę z szyb z niezrównaną mocą i szybkością. Opakowanie ze zintegrowanym aplikatorem jest znakiem rozpoznawczym linii Glaco, ale w przypadku Glaco DX, aplikator jest ewolucją tego cenionego rozwiązania. Nowością jest ruchoma główka aplikatora, która dostosowuje się do kąta pochylenia szyby, dzięki czemu praca stanie się łatwiejsza i szybsza, niezależnie od rodzaju pojazdu, szyby i umiejscowienia sąsiednich elementów, jak np. boczne lusterka. Zmodyfikowany został także kształt roboczej części aplikatora tak, by z łatwością można było dotrzeć w narożniki szyb i dokładnie pokryć całą ich powierzchnię. Dzięki swoim właściwościom Glaco DX sprawdza się nie tylko w deszczowe dni. W sezonie zimowym ograniczy przywieranie szronu, lodu i śniegu, a przez cały czas swojego działania będzie chronił szyby przed brudem, ułatwiając codzienną pielęgnację.


O Soft99


Soft99 to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek branży kosmetyków do samochodu. Ten legendarny japoński brand, który od ponad sześćdziesięciu lat podbija serca miłośników motoryzacji na całym świecie.

SOFT99-04957
5000 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Przeznaczenie
Szyby i lusterka
Producent
SOFT99
Pojemność
110ml
Rodzaj kosmetyku
NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

TERMINY REALIZACJI DLA POSZCZEGÓLNYCH PRODUCENTÓW

Brak opinii.