Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

WOSK SAMOCHODOWY PEARL & METALLIC SOFT

59,99 zł
Brutto
SOFT99-00027
5000 Przedmioty

Specyfikacja

cecha
cechy
Producent
SOFT99
Przeznaczenie
Karoseria
Pojemność
300 g
Rodzaj kosmetyku
WOSK
Ilość:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU

Zastosowanie:


Serię New Soft99 stanowią trzy podstawowe woski z oferty Soft99, które od 1984 roku nie przestają fascynować miłośników pielęgnacji samochodowej. Tworzą na samochodzie trwałą powłokę hydrofobową, pomagając jednocześnie wydobyć głębię koloru lakieru.


Działanie:

Tworzy na samochodzie trwałą powłokę hydrofobową, pomagając jednocześnie wydobyć głębię koloru lakieru oraz zakrywa znaczną część drobnych rys. Po jego zastosowaniu możemy się długo cieszyć blaskiem lakieru który nie przyjmuje brudu.

Sposób użycia:


*Przed zastosowaniem należy upewnić się czy preparat jest odpowiedni do danego koloru lakieru.
1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju.
2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki.
3. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, krzyżowymi ruchami.
4. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad.
5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą.


O Soft99


Soft99 to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek branży kosmetyków do samochodu. Ten legendarny japoński brand, który od ponad sześćdziesięciu lat podbija serca miłośników motoryzacji na całym świecie.