Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

NAKŁADKA NA TŁUMIK UNIWERSALNA 150mm

108,00 zł
Brutto
NX07
100 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Informacje
Montaż na rurę ø38 do ø48

TERMINY REALIZACJI DLA POSZCZEGÓLNYCH PRODUCENTÓW

Ilość:

Firma ULTER została założona w 1986 roku. Na początku zajmowała się regeneracją oraz wymianą układów wydechowych. W 1990 roku pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno­ Usługowo-Handlowe "ULTER" rozpoczęła produkcję tłumików do samochodów wielu typów.
Już 2 lata później, w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie na sportowe układy wydechowe, firma ULTER zajęła się produkcja tłumików i końcówek sportowych. Dzięki zastosowanym technologiom i wysokiej jakości produkcji firma otrzymała certyfikat nadany przez Państwowy Instytut Motoryzacji "PiMOT" w Warszawie, uprawniający do oznaczenia naszych wyrobów znakiem bezpieczeństwa "B".
Firma od 2001 znana jest jako ULTER-SPORT Sp. z o.o., a jej nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Węgierskiej Górce koło Żywca. W ofercie firmy znajdują się tłumiki dedykowane, tłumiki montażowe oraz nakładki i końcówki dedykowane, jak i uniwersalne.
NX07
100 Przedmioty

Specyfikacja

Cecha
Informacja
Informacje
Montaż na rurę ø38 do ø48

TERMINY REALIZACJI DLA POSZCZEGÓLNYCH PRODUCENTÓW

Brak opinii.